Kdo jsme - TCV personnel, a.s.

Kdo jsme

22 let zkušeností a pevné zázemí na trhu

TETRA CV působí na trhu práce od roku 1996. Agentura se již od počátku zaměřuje na zprostředkování práce pro slovenské občany v rámci České republiky.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě

Na budování dobrého jména firmy se podílí tým odborníků, kteří se starají o vaši spokojenost a plně se přizpůsobí vašim požadavkům. Jsme totiž přesvědčeni, že s lidským a férovým přístupem lze vždycky dojít dál. Když se nám podaří navázat pevný vztah jak s uchazeči o zaměstnání, tak se samotnými zaměstnavateli, má naše práce smysl.

Propojíme vás s těmi nejlepšími

Prostředí, ve kterém se pohybujeme, dokonale známe. Je pak pro nás snadné doporučit vhodného kandidáta na požadovanou pracovní pozici. A platí to i naopak. Ty, kteří se u nás uchází o práci, opravdu známe. Nejsou pro nás jen anonymním jménem v dlouhém seznamu. Víme, co umí a v čem jsou dobří.

Co o nás říkají naši zaměstnanci...

Szabo

András Szabó Rohovce

„Páčilo sa mi, že som nemusel nič riešiť. V Košiciach som nastúpil do autobusu, ktorý nás doviezol až do Plzne.“

Co o nás říkají naši klienti...

Daiho

„Naše požadavky na obsazování pozic jsou ze strany spolčenosti TETRA CV plněny včas a v dostatečné kvalitě, spolupráce s vedením společnosti je profesionální. Pro naši společnost je přidělen koordinátor, který každodenně spolupracuje s vedoucími provozů a personálním oddělením.“

Václav Planeta, Assistant Manager, DAIHO (CZECH) s.r.o